Nasze usługi

Konsulting Nieruchomości Wrocław

Zakres oferowanych przez nas usług pokrywa niemal wszystkie zagadnienia i aspekty rynku nieruchomości. Adresujemy je zarówno do klientów poszukujących nieruchomości dla siebie, np. na zaspokojenie własnych potrzeb, jak też do inwestorów, niezależnie od tego jak duża jest skala inwestycji (obsługujemy pojedyncze transakcje, jak też zakupy pakietowe).

Zakres naszej oferty oraz szczegóły dostępnych usług opracowaliśmy na podstawie wieloletniego doświadczenia. Dzięki temu możemy zaproponować klientowi rozwiązania praktyczne oraz efektywne. Współpracę rozpoczynamy od konsultacji, w trakcie której określamy realne potrzeby klienta i dopiero na tej podstawie ustalamy zakres naszej współpracy. Celem jest maksymalizacja efektów, przy minimalizacji kosztów.

Oprócz obsług formalne w sprawach takich jak przekazywanie czy sprzedaż nieruchomości, wyszukujemy także oferty oraz zajmujemy się poszukiwaniem klientów. Poza tym swoimi kompetencjami wspieramy poprzez konsulting, doradztwo i zarządzanie ryzykiem. Dzięki temu nasza obsługa jest kompleksowa i w maksymalnym stopniu odciąża inwestora.

Analizy i badania rynku nieruchomości

Praktyczne doświadczenie z rynku nieruchomości, które przez lata zdobywaliśmy jako pośrednicy w obrocie nieruchomościami, wykorzystujemy też w celach doradczych.

Czytaj dalej

Zarządzanie nieruchomościami

W ramach usług związanych z zarządzeniem nieruchomościami oferujemy zarówno samo zarządzanie, jak i doradztwo związane z tym tematem.

Czytaj dalej

Pozyskiwanie finansowania

Rynek nieruchomości stwarza bardzo dużo możliwości pomnażania majątku. Niezależnie od tego, czy chcesz zarobić jako wynajmujący, inwestor czy deweloper, będziesz potrzebował środków na inwestycję.

Czytaj dalej