Różnorodność środowiska przyrodniczego Tatrzańskiego Parku Narodowego
Scenariusz wraz z materiałami dodatkowymi jest publikowany na prawach licencji Creative Commons: CC-BY-NC-ND. Oznacza to, że może być udostępniany osobom trzecim (Share-Alike) np. uczniom na zajęciach szkolnych, jeśli nauczyciel prowadzący zajęcia spełni następujące warunki:
  • wymieni autora i właściciela dzieła/materiału (warunek uznania autorstwa – BY);
  • wykorzysta dzieło/materiały tylko i wyłącznie na cele niekomercyjne (warunek wykorzystania non-commercial – NC);
  • nie wprowadzi do dzieła zmian, poprawek, nie zmodyfikuje jego treści oraz formy (warunek niemodyfikowania i zmieniania dzieła – ND).
Uprzejmie prosimy o stosowanie się do warunków tej licencji. Wszelkie zmiany, poprawki, modyfikacje formy lub treści materiałów, w tym wykorzystanie na zajęciach jedynie fragmentów opracowania, wymagają Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w celu uzyskania odpowiedniej zgody.
scenariusze Karta pracy

 
Projekt
realizuje:
gridw Partnerzy
projektu:
mscdn hogskolen grants
Projekt realizowany przy wsparciu udzielonym przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego w ramach Funduszu Stypendialnego i Szkoleniowego